Christmas Cup 2010 - Chomutov

V sobotu 4.12. se v Chomutově konal již tradiční mezinárodní turnaj v kickboxu. V letošním roce se ho zúčastnilo nejvíce sportovců z nejvíce zemí za celou dobu jeho konání. I pro náš klub byl tento den jedinečný. Startovalo 7 borců a z toho 5 si přivezlo medaili. A to opravdu vybojované medaile, neboť každý měl k postupu do finále tři zápasy a Tomáš Stehlík dokonce čtyři. Kluci ukázali nesmírnou bojovnost a také velkou dávku talentu, neboť netrénují dlouho a už se řadí mezi ty, co dokáží bojovat o nejlepší umístění a to se povede málokomu. Velmi si jejich výkonu Vážíme a doufáme, že k nim přibudou další.

Jako první zasáhl do bojů Filip Němčok, bohužel hned v prvním kole narazil na pozdějšího vítěze a na body prohrál. Zápas to byl ale vyrovnaný , rozhodovaly zde zkušenosti, které mluvily pro slovenského borce.

Jako druhý se za náš klub představil Jiří Holeček, úvodní zápas s přehledem vyhrál a takto pokračoval až do finále. Nutno podotknout, že Jirka je dobře technicky vybaven a také dobře poslouchá v rohu, což je důležitá kombinace pro úspěšný růst. Ve finálovém zápase se utkal s mnohem zkušenějším borcem , s dlouholetou zkušeností a to také rozhodlo. Zápas to byl ale moc hezký, technický.

Dalším, kdo zasáhl do sobotních bojů byl Tomáš Stehlík. Dobře zvolená taktika a opravdu ohromná bojovnost dostala tohoto borce až do finále, kde svůj semifinálový zápas vyhrál dokonce knock outem. Finálový zápas byl neskutečně vyrovnaný, chvíli vedl Tomáš, chvíli protivník. Nakonec se váhy štěstí přiklonily na druhou stranu, ale já myslím, že i tak to byl Tomášův velký den a náš samozřejmě taky.

Stejnou smůlu jako Filip si vybral i Vít Kozubík, hned v prvním kole narazil na zkušeného borce, který také celý turnaj vyhrál. Na to, že Vítek stál poprvé v ringu si nevedl špatně, byla poznat jeho velká nervozita a také vůbec neslyšel , co mu v rohu říkáme, ale toto jsou naprosto normální věci začínajícího bojovníka. Důležité je , jak se k boji postaví a to udělal Vítek na jedničku , to ostatní ho naučíme. Takže i tentokrát spokojenost.

Jan Švehla dokázal ve své váhové kategorii vyhrát všechny zápasy a po právu si odvážel z turnaje zlatou medaili. Své zápasy vedl dobře takticky , nic neponechal náhodě , i když už ke konci síly docházely, vždy se“ kousl“ a dovedl to do vítězného konce.Je to komplexní bojovník a zde ukázal, že se o něm bude určitě ještě hodně vědět. 

Jaroslav Falada si na tomto turnaji vybral malou dávku smůly, kdy podle nás svůj semifinálový zápas vyhrál, ale rozhodčí dali remízu (jeden dal vítěze Jardu, druhý protivníka a třetí remízu. Tento rozhodčí se musel rozhodnout koho určí jako vítěze a ten rozhodl v náš neprospěch) I toto ke sportu patří. I když nám to přišlo trochu zvláštní rozhodování, bohužel podle nových pravidel je to v pořádku. Jarda si odvezl bronzovou medaili, ale myslím , že se dvěma vyhranými zápasy mohl být nad míru spokojen, neboť jim bylo možné jen málo co vytknout.

Jako poslední zasáhl do bojů nejtěžší borec Tomáš Sadílek, jeho neskutečná tvrdost a tempo , kterým je schopen zápasit ho dovedlo až k bronzové medaili. Je škoda, že byl Tomáš delší dobu nemocen a nemohl se tak dost dobře fyzicky připravit, což je strašně důležité. Kdyby tak bylo, věříme, že by se do finále Tomáš určitě dostal.

Odjížděli jsme z turnaje jako poslední, ale neskutečně spokojení a na své svěřence opravdu pyšní. Klukům moc děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci klubu a za to , že tvoří opravdu skvělý tým.Christmas Cup 2010 - Chomutov - 1 Christmas Cup 2010 - Chomutov - 2 Christmas Cup 2010 - Chomutov - 3 Christmas Cup 2010 - Chomutov - 4 Christmas Cup 2010 - Chomutov - 5 Christmas Cup 2010 - Chomutov - 6

DĚKUJEME ZA PODPORU

AKTUÁLNĚ

Tréninky dětí začínají 13.9. od 16.00

Nábor nových členů 21.9. od 17.00

Prázdninový provoz 2021
Všechny skupiny dohromady
Po a St od 17.00

ROZPIS TRÉNINKŮ

 • pondělí
 • 16.00 - 17.00 - děti
 • 17.00 - 18.30 - pokročilí + závodníci
 • úterý
 • 17.00 - 18.30 - začátečníci
 • středa
 • 16.00 - 17.00 - děti
 • 17.00 - 18.30 - pokročilí + závodníci
 • čtvrtek
 • 17.00 - 18.30 - začátečníci
 • pátek
 • 17.00 - 18.30 - pokročilí + závodníci