Pankration gym

U zrodu klubu stáli zkušení závodníci a medailisté z mistrovství světa. Jiří Vesecký, mistr světa v kickboxu a několikanásobný mistr republiky a Renáta Vesecká, mistryně světa ve fullcontactu a lowkicku a mistryně republiky v boxu. Společně se rozhodli, že by chtěli předávat své zkušenosti dalším nadějným sportovcům a založení klubu v květnu roku 2010 byla ta nejlepší cesta. Po mnoha letech činnosti klub vychoval řadu nadějných talentů a dobrých sportovců. Důkazem úspěchu jsou medaile nasbírané na prestižních turnajích, jako je Czech open a mistrovství republiky. Úspěchy se dostavují i na světových pohárech. Řada úspěšných závodníků z klubu je zařazena do reprezentace. Klub Pankration Gym je otevřen mužům, ženám i dětem. V klubu panuje přátelská atmosféra a všichni trenéři se snaží předat to nejlepší všem zájemcům.

Prázdninový provoz 2023

Tréninky od 5.9. 2022