Novinky

06. 28. 16

Soustředění 08/2016 - dospělí

Soustředění: 13. – 20.8. 2016 Místo konání: Rekreace Brdy, s.r.o. Nesvačily 18 262 42 Rožmitál pod Třemšínem   Více zde: http://www.rekreacebrdy.cz/kontakt/ S sebo..

Číst dále
06. 28. 16

Soustředění 08/2016 - děti

Soustředění: 13. – 17.8. 2016 Místo konání: Rekreace Brdy, s.r.o. Nesvačily 18 262 42 Rožmitál pod Třemšínem Více zde: http://www.rekreacebrdy.cz/kontakt/ Příjezd..

Číst dále
04. 26. 16

AUSTRIAN KICKBOX WORLD CUP CLASIC

Ve dnech 15.- 17.4 se konal v Innsbrucku světový pohár v kickboxu, kterého se zúčastnili, jako členové širší reprezentace i tři závodníci z příbramského Pankration gymu..

Číst dále
04. 12. 16

Czech open 2016

Ve dnech 1.-2.4. se konal již dříve avizovaný mezinárodní turnaj kickboxu prestižní organizace WAKO v Praze. Závodníci z Pankration gymu získali pro Příbram 4 medaile! ..

Číst dále
03. 10. 16

SLOVAK OPEN 2016

Ve dnech 19.2.-21.2. 2016 se na Slovensku v Bánské Bystrici konal evropský turnaj kickboxu světové prestižní organizace WAKO. Za klub Pankration gym Příbram na tomto tu..

Číst dále
01. 13. 16

ČSFu liga - nejlepší trenéři a vítězové PROFITHERM LIGY 2015

Nejlepší trenéři PROFITHERM LIGY 2015 1. Martin Berka, BFC Liberec2. Renáta a Jirka Vesečtí, Pankrationa Gym3. Lukáš Šimek a Jan Kalaš,SK Atom Fighters Všem trenérům ..

Číst dále
01. 13. 16

Ve čtvrtek, 17. 12. se konala již tradiční Noc Válečníků s pořadovým číslem 11

Ve čtvrtek, 17. 12. se konala již tradiční Noc Válečníků s pořadovým číslem 11, na kterém byly opět k vidění skvělé zápasy různých stylů. Za Pankration gym zde nastoupi..

Číst dále
09. 19. 15

V dnešním MMA turnaji za Pankrationgym nastoupili: Jakub Šneberger, Patrik David, Ivo Zrostlík a Matěj Skalický

V dnešním MMA turnaji za Pankrationgym nastoupili: Jakub Šneberger, Patrik David, Ivo Zrostlík a Matěj Skalický. Zápasy byly vypsány na 2x3 min eliminace a 2x5 min fin..

Číst dále
09. 08. 15

Včera na GCF Dobříš kluci podali parádní výkony

Jiří Holeček ve svém prvním zápase vyhrál K.O. ve třetím kole, Patrik David ve druhém kole soupeře skvěle trefil kolenem, ten byl poté dost otřesený, ale Patrik bohužel..

Číst dále
08. 29. 15

Letní provoz trvá do 13. září

Letní provoz trvá do 13. září !! Poté začínáme opět trénovat každý den. Nové členy rádi přivítáme po tomto datu. Trénink dětí začíná 15. září v 16:00...