Novinky

06. 08. 14

Mezinárodní turnaj v kickboxu

V sobotu 7.6. se konal v Praze prestižní mezinárodní turnaj v kickboxu. Příbram zde reprezentoval klub Pankration gym, jmenovitě: Matěj Skalický, Jiří Mašek a Ivo Zrost..

Číst dále
02. 24. 14

Čtvrté kolo ligy MMAA MČR

Dne 23.2. se v Českých Budějovicích konalo čtvrté kolo ligy MMAA MČR. Za Pankration nastoupili zde Zdeněk Vít a Jakub Šneberger. Zdeněk šel s borcem z Ostravy a bohužel..

Číst dále
02. 06. 14

3. kolo amatérské ligy MČR MMA

25.1. se v Plzni konalo 3. kolo amatérské ligy MČR MMA pod hlavičkou asociace MMAA. Zápasy zde měli za klub Pankration Gym Zdenděk Vít, který ve váhové kategorii 66 kg ..

Číst dále
01. 01. 14

Galavečer kickboxu ve Slaném

20.12. se ve Slaném konal galavečer kickboxu jehož součástí byla pyramida do 81 kg. V této pyramidě startoval náš Jirka Holeček a po dvou vítězných zápasech se stal vít..

Číst dále
12. 30. 13

15.12. se v Plzni konal již třetí Den rváčů

Podívejte se na zápas, který zde měl náš Jiří Mašek, kterému je teprve čerstvých patnáct let proti osmnáctiletému borci z Muay thai Rokycany. Zápas to byl skvělý, Jirka..

Číst dále
12. 27. 13

Naše nejmenší elita!

Podívejte se na nejmenší členy našeho klubu. Tréninky dětí probíhají každé úterý a čtvrtek od 16:00 hod. Nábor nových členů trvá průběžně celý rok...

Číst dále
12. 16. 13

Jirka Mašek na Noci bojovníků

Ve čtvrtek na Noci bojovníků v Kladně zápasil náš Jirka Mašek proti domácímu borci (Jam Tříska).Zápas byl vypsán na tři kola, styl thai box. První kolo bylo jasně pro J..

Číst dále
11. 29. 13

E.M.L. (European Muaythai League) - Evropská Liga Muaythai

Petr Ottich jako člen skupiny EUROPEAN PROMOTER‘S COUNCIL, která tuto akci pořádá, požádal na začátku roku 2013 o začlenění české reprezentace do této soutěže.E.P.C. na..

Číst dále
11. 08. 13

Na evropskou ligu jedou nejlepší bojovníci. Z Příbrami Hrach a Lác

Vavřinec Hrach se běžně účastní zápasů amatérské ligy, teď má před sebou větší výzvu – Evropskou thaiboxerskou ligu. A chce vyhrát. Společně s ním se na eliminaci..

Číst dále
07. 17. 13

VIDEO: Třetí ročník příbramského Večera bojových sportů

Minulý měsíc jste v Příbramské hale plaveckého stadionu mohli navštívit třetí ročník Večera bojových sportů, který byl uskutečněn v režii klubů KBC Příbram a Pankration..

Číst dále
06. 27. 13

Třetí ročník příbramského Večera bojových sportů přinesl řadu zajímavých zápasů

Tento víkend jste v Příbramské hale plaveckého stadionu mohli navštívit třetí ročník Večera bojových sportů, který byl uskutečněn v režii klubů KBC Příbram a Pankrati..

Číst dále
06. 17. 13

Večer bojových sportů - Příbram

V pátek 21.6. se naši kluci Patrik David, Matěj Skalický, Vilém Lác, Vavřinec Hrach a Jiří Holeček představí na 3. ročníku Večeru bojových sportů, který se koná v ..

Číst dále