Minulý měsíc jste v Příbramské hale plaveckého stadionu mohli navštívit třetí ročník Večera bojových sportů, který byl uskutečněn v režii klubů KBC Příbram a Pankration..

Třetí ročník příbramského Večera bojových sportů přinesl řadu zajímavých zápasů

Tento víkend jste v Příbramské hale plaveckého stadionu mohli navštívit třetí ročník Večera bojových sportů, který byl uskutečněn v režii klubů KBC Příbram a Pankrati..

V pátek 21.6. se naši kluci Patrik David, Matěj Skalický, Vilém Lác, Vavřinec Hrach a Jiří Holeček představí na 3. ročníku Večeru bojových sportů, který se koná v ..

Číst dále
04. 01. 13

Patrik David absolvoval v Německu svůj první poloprofi zápas

Patrik David absolvoval v neděli svůj první poloprofi zápas na gale v Německu.Nastoupil proti německému borci v disciplíně thai box bez loktů. V prvním kole sice prohrá..

Číst dále
03. 31. 13

Turnaj pro začátečníky v K-1

V sobotu se v Klatovech konal turnaj pro začátečníky v K-1. Situaci v ringu si zde poprvé odzkoušeli za Pankration gym Denis Houdek, Jiří Šindelář a Tom Illés. Svůj d..

Číst dále
01. 01. 13

V neděli 30.12. na galavečeru v Lucerně startoval i náš Vavřinec Hrach!!!

Svůj zápas proti Rudolfovi z Prahy prohrál 2:1 na body. Kdyby se tolik nešetřil z důvodu úspory energie, kvůli prodělané chřipce pár dní před startem, jednoznačně vyhrá..

Číst dále
12. 24. 12

PF 2013

Příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a hlavně mnoho sportovních úspěchů!

Číst dále
10. 06. 12

Czech Open v disciplínách light a semi kontakt

V sobotu 22. září se konalo Czech Open v disciplínách light a semi kontakt. V této disciplíně začínají děti, které se tak připravují na budoucí plnokontaktní disciplíny..

Číst dále
09. 09. 12

Mezinárodní turnaj v kickboxu

Ve dnech 7. a 8. září se konal mezinárodní turnaj Czech open, který je zařazen do kalendáře největší mezinárodní organizace W.A.K.O. Tento turnaj patří s mistrovstvím ..

Číst dále
05. 20. 12

MMČR Muay thai

Na posledním kole MMČR Muay thai na Pankráci startovali Vlém Lác a Vavřinec Hrach. Vildovi to tentokrát nevyšlo a prohrál, Vávra vystřihl v ringu jednoznačně svůj nejl..

Číst dále
04. 29. 12

Turnaj v kickboxu - lowkick v Krásné Lípě

V sobotu 28.4. se v Krásné Lípě konal turnaj v kickboxu- lowkick. Závodili zde Patrik David,Matěj Hlaváč, Vilém Lác, Vavřinec Hrach a Matěj Skalický.Přivezli jsme jedno..

Číst dále
04. 15. 12

Na Souboji titánů nastoupil Jiří Holeček proti Jakubovi Klaudovi

Dne 14.4. se konal úspěšný turnaj Souboj titánů. Tentokrát na něm měl své zastoupení i náš klub.Ve váze do 86 kg nastoupil Jiří Holeček proti Jakubovi Klaudovi z Trutno..